Pazartesi, Kasım 23, 2015

Haçlı Seferleri ve Ktulhu

Avusturyalı çizer, ağırlıklı harita çiziyor, Robert Altbauer Haçlı Seferlerinin aslında Ktulhu'ya dair olduğunu gösterir çizimler paylaşmış. Bir yanda Haçlılar, Tapınak Şövalyeleri, diğer yanda Eyyubiler birbirleri ile değil ortak bir düşmana karşı mücadele ediyorlar. Aşağıda daha fazla çizim mevcut. Achtung!

Pazartesi, Kasım 09, 2015

Haftanın Videosu: Hoverboard


Marty daha geleceğe yeni dönmüşken, 2013'ten bu kısa filmi hepinize öneririm!

Iron Sky Teaser!

Iron Sky çıktığından beri bekliyoruz. Az kaldı. Yakında sinemalarda! Biletlerinizi şimdiden ayırın!

Pazar, Kasım 08, 2015

Vee sonunda: Warcraft

Warcraft uzun yıllar çeşitli şekillerde oynadığım, en sağlam bilgisayar oyunlarından biri. Blizzard'ın oyun yapma konusundaki başarısının en önemli kısımlarından biri de yarattıkları dünyalar, karakterler ve öyküler. Bu nedenle Moon'un yönetmeni Duncan Jones'un bu oyunun filmini çekeceğini duyduğumda bir hayli heyecanlanmıştım. Uzun süredir filmden az az haberler çıkıyordu. Biraz ipucu, biraz resim, biraz söylenti. En sonunda bu hafta beklediğim oldu ve filmin ilk tanıtım görüntüleri yayınlandı. 

Hep huysuz çıktığım için bu sefer fazla bir şey yazmayacağım. En azından biraz daha bekleyeceğim. (Olumsuz sayılabilecek bir görüş ve olumlu sayılacak bir görüş de burada.) Aşağıda görüntüler var. İzleyip siz karar verin. Bu arada kimdir bunlar ya da neresi burası felan derseniz io9 görüntüler için detaylı bir açıklama yapmış. Buradan okuyabilirsiniz.